Ptičice nade poletjele u TC Jokeru

pticie nade joker

Podijeliti radost, biti utjeha, inspiracija i prije svega biti NADA. Sve su to ovi mladi ljudi, učenici naše škole, koji svojim talentom inspiriraju i grle vas neizmjernom ljubavlju. I iako se nekad čini da je život nešto drugo, oni nas svojim ptičicama, koje su poletjele u TC Jokeru, podsjećaju da ni zbog čega drugog nismo tu.

Naša je obveza da ih predstavimo velikom svijetu, da ih ponosno pokažemo jer sve su to naša djeca. Jer ovo je naš grad, naši dani i vrijeme koje je uistinu samo danas. Prepustite se i dopustite da i vas inspiriraju njihove ptice i da vam vrate vjeru u bolje sutra i da vam vrate NADU. Pozivamo vas da posjetite TC Joker i zaplješćete našim “tićima” i da pedeset puta ponovite bravo! A mi, mi vam želimo da ovaj tjedan iskoristite da (p)ostanete LJUBAV!