natjecanje iz engleskog_naslovnica

Uspjeh na državnom natjecanju iz engleskog jezika

Od 20 000 učenika osnovnih i srednjih škola koji su sudjelovali na školskoj razini natjecanja iz engleskog jezika, samo ih je nešto više od 100 dospjelo do državnog natjecanja. To je otprilike 0,5% najboljih, a među njima su bile čak tri učenice naše škole: Tahra Mei Kantić (g2m), Mirna Devalle (2A) i Andrea Kero (g4p).

Zajedno s mentoricama profesoricama Marijelom Gulin i Anitom Smolčić su provele tri dana u Dubrovniku, odmjeravajući snage s najboljima u državi. Konačni rezultati su jednako izvrsni: sve tri učenice su završile u prvih deset u svojim kategorijama, a najbolji rezultat je ostvarila Tahra Mei Kantić koja je osvojila 2. mjesto u kategoriji drugih razreda strukovnih škola.

državno natjecanje iz engleskog jezika u Dubrovniku
državno natjecanje iz engleskog jezika u Dubrovniku

Ponosni smo na naše učenice i nadamo se sličnim uspjesima i u budućnosti!