Izašao je novi broj školskog lista SLOG!

bannerSlog-Josip-Mrkonjic4

Dragi naši, prošla je još jedna godina šarolikih događanja u Školi i izvan nje, a u toj 2021. Slog je bio i više nego zaposlen. Zapažalo se, bilježilo, pisalo, a ove godine, najviše crtalo, slikalo, ilustriralo. To je ujedno i tema našeg broja, Ilustracija i strip, koju su marljivo oslikali učenici naše Škole. Nastojali smo biti edukativni i zanimljivi. Tako možete čitati o grafitima koji nas okružuju, o legendarnim stripovima i njihovim junacima koji i dan danas privlače nove generacije zbog ideja i poruka koje su uvijek aktualne. Ilustracija će vas podsjetiti na davno pročitanu bajku, odgledani crtić, ali i na omiljenu grupu koju možda upravo slušate. Uz temu broja, Slog donosi i niz drugih članaka o projektima, postignućima, uradcima, zapažanjima… naših učenika.

S nadom da će vam Slog biti po guštu, srdačan pozdrav i ugodno čitanje!

List možete preuzeti na ovom linku