Međunarodni dan volontera

Volonterski centar Split 19. godinu za redom organizira svečanu proslavu Međunarodnog dana volontera u prostorijama Hrvatske odvjetničke komore
Učenice naše škole, Paula Marović i Sonja Ležaja, u pratnji prof. Ane Topić primili su zahvalnice za volontiranje. Ovim putem još jednom zahvaljujemo učenicama na trudu i velikoj količini svog dragocjenog vremena koje su poklonile! Hvala svim volonterkama i volonterima Škole za dizajn, grafiku i održivu gradnju i čestitamo vam Međunarodni dan volontera!
S volonterskim aktivnostima nastavljamo u sklopu manifestacije “Dan dječje radosti i mašte” u organizaciji Prirodoslovnog muzeja i zoološkog vrta u subotu 7.12.2019. u vremenu od 10 do 15 sati. Učenici naše škole biti će animatori najmlađima koji će igrati stare igre i oslikavati pločnik.
Svi ste dobrodošli na manifestaciju!

volon_priznanje