U utorak, 23.lipnja 2026. godine, u 18 sati održana je svečana podjela svjedodžbi maturantima naše škole. Svečanost je otvorila ravnateljica škole prigodnim pozdravnim govorom u kojem je čestitala maturantima na uspješno završenom školovanju. Uputila im je riječi podrške i ohrabrenja u budućim životnim izazovima, naglasivši važnost znanja, kreativnosti i ustrajnosti.
U ime maturanata riječi zahvale uputile su Lea Dugandžić, Ana Šimović i Ana Čikeš. U svojim su govorima zahvalile profesorima i razrednicima na strpljenju i podršci tijekom školovanja. Posebno su istaknule prijateljstva i uspomene koje će ponijeti sa sobom nakon završetka srednjoškolskog obrazovanja.
Potom nam je naša maturantica Lara Bogavčić odsvirala dvije skladbe na klaviru i ugodno nas iznenadila. Svečanost je dodatno uljepšao učenik Arsen Kojdić koji je recitirao stihove svoje pjesme” Čo ću bit?”, izazvavši emocije i pljesak okupljenih. Na kraju svečanosti maturantima su uručene svjedodžbe, čime je simbolično zaključeno njihovo srednjoškolsko obrazovanje.
Svim maturantima želimo mnogo uspjeha, sreće i ostvarenih snova u budućnosti.
Galerija slika