Izložba u Alliance

Izložba učeničkih radova naše škole u prostorima Alliance francaise

U prostorima Alliance francaise postavljena je izložba Škole za dizajn, grafiku i održivu gradnju. Ovaj put predstavili smo  tri umjetnička smjera naše škole i to dizajnere metala, dizajnere keramike i aranžersko scenografske dizajnere. Postavljeni su radovi trećih i četvrtih razreda te radovi naših bivših učenika.

Radovi su izloženi po grupama tako da imamo grupaciju Kupača (podsjetnik na ljeto), grupaciju Legende (zmajevo jaje, vilenjakinja, ogledalo-ogledalce,…), grupaciju Madona, grupaciju Meštrović. Izložba ima i duhoviti karakter na koji nam ukazuje postavljen Kompjutorski prst (bolest današnjice) te ono o čemu većina Hrvata priča i žali, a to je hommage kovanici kune.

Mentori -profesori koji su izložili radove su:  Mario Franić i Antonela Zagorac (dizajn metala), Frane Šitum (aranžersko scenografski dizajn) i Ivana Pavić (dizajn keramike).

Galerija slika