30-godina-skole

Promocija monografije povodom tridesete godine škole

Završna svečanost tridesete obljetnice Škole za dizajn, grafiku i održivu gradnju održala se u prostorijama Fakulteta građevinarstva, arhitekture i geodezije u Splitu.

Cilj je bio promovirati „petogodišnjak“ kao prirodni nastavak monografije koja je izdana na dvadesetpetu godišnjicu osnutka škole. U ovom izdanju predstavljene su sve novosti koje su se događale u školi u zadnjih pet godina, Uz to, prikazana je i redizajnirana web stranica škole na kojoj je, osim uobičajenih činjenica, zanimljivosti, događanja, postavljen i dokumentarni film o školi koji su snimili učenici smjera medijski tehničar.

Dugoročni plan je da ovakav jedan uradak izađe svako nekoliko godina kako bismo „zaokružili“ rad određenog razdoblja, odnosno kako bi i učenici i nastavnici, ali i šira zajednica imali uvid u sve ono što se radi u našoj školi.

Nova web stranica modernog je dizajna, jasnija i preglednija s jasno naznačenim rubrikama, a dizajnom prepoznajemo vizualni identitet koji naša škola već ima.

Galerija slika